O mnie


Odkąd pamiętam fascynowało mnie robienie zdjęć. Pierwszą sesję wykonałam swojej siostrze, kiedy byłam w podstawówce (sesja była inspirowana Egiptem- owinęłam siostrę złotymi chustami naszej mamy- do dzisiaj uważam, że wyszło świetnie!). Na 18 urodziny dostałam swoją pierwszą lustrzankę i choć były to raczej amatorskie próby, robiłam nią bardzo dużo zdjęć, głównie w stajni.


Od tamtego momentu minęło już trochę czasu, studiowałam, podróżowałam, aż postanowiłam przestać odkładać swoje marzenia na później i zająć się fotografią na poważnie. Nigdy nie czułam się bardziej spełniona zawodowo niż w tym momencie!


W fotografii zawiera się dla mnie chęć czynienia świata piękniejszym, a ludzi szczęśliwszymi. Chodzi o naturalność, światło, sztukę, piękno ludzi, przedmiotów i natury. O zachwyt nad światem i jego detalami. Do tego dążę i w tym kierunku się rozwijam.


Jeśli masz podobne spojrzenie na świat- napisz do mnie, wspólnie stworzymy coś pięknego.

Parę ciekawostek


  • oprócz fotografii moją drugą ogromną pasją jest jazda konna- mam uprawnienia instruktora oraz własnego złotego wałaszka o imieniu Alkierz
  • zanim osiadłam na dobre w Chorzowie mieszkałam przez jakiś czas w Portugalii, Hiszpanii, Włoszech oraz Chorwacji (stąd moje nazwisko...)
  • marzę o posiadaniu własnej małej agroturystyki i małego, klimatycznego kempingu
  • uuuuwielbiam włoską kuchnię (w wersji bezmięsnej) i nieskromnie powiem, że robię najlepsze tiramisu w okolicy
  • posiadam ogromną kolekcję talerzy, każdy z ,,innej parafii"- parę od babci, część z podróży, z targu staroci, lub od znajomych, którzy oddają mi egzemplarze nie do pary
  • bardzo dużo notuję klasycznym piórem- mogłabym ciągle kupować nowe notesiki, kolorowe długopisy i taśmy, a w sklepie papierniczym tracę głowę


Opinie klientów

Agnieszka

1 / 7

"Z całego serca polecam usługi Agnieszki. Zdjęcia, które wykonuje zachwycają swoją magią. Agnieszka pięknie potrafi uchwycić moment, fotografie są pełne naturalności i jednocześnie każde z osobna zapiera dech w piersiach. To niezwykła umiejętność odnajdywania piękna w chwilach, ludziach i gestach. Sama sesja przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Cała rodzina poczuła się szybko zrelaksowana i swobodna, co jest dużym wyzwaniem wykonując zdjęcia zarówno dorosłym, jak i małym dzieciom :)"

1 / 7